سوپرمارکت آنلاین اُکالا یک فرق بزرگ با سایر سایر سوپرمارکت های اینترنتی دارد. آن هم تعداد 2000 شعبه فیزیکی فعال ! شاید از این گفته تعجب کنید! اما واقعیت است. اُکالا متعلق به فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش می باشد. در عمل می تواند گفت اکالا فروشگاه اینترنتی افق کوروش می باشد.

آن ها به تازگی رکورد تازه ای در صنعت خرده فروشی زدند. آن هم تعداد شعبات این برند بزرگ می باشد. جالب تر از همه اینکه کل این مجموعه، متغلق به گروه صنعتی گلرنگ می باشد. این هلدینگ بزرگ مالک برندهایی همچون: اویلا؛ فامیلا، اکتیو اوه و … می باشد.

اُکالا بزرگترین سوپرمارکت آنلاین از لحاظ تعداد انبار !

به دلیل استفبال مردم برای دریافت نمایندگی  افق کوروش؛ تعداد شعب آن از 860 نمایندگی گذشت! و هم اکنون بزرگترین اعطا کننده ی فرانچایز در ایران می باشد. از طرف دیگر، سوپرمارکت آنلاین اکالا برای تامین مایحتاج مردم، از افق کوروش استفاده می کند. بنابراین می توان گفت این موضوع باعث ایجاد مزیت رقابتی در میان سایر رقبا مانند سوپرمارکت اینترنتی دیجی کالا شده است.

سوپر مارکت

سوپر مارکت

اسم سایت ما باکس اپ هست. ما در عمل یک عضو کوچیک در خانواده بزرگ سوپر مارکت های آنلاین هستیم! چون فقط در زعفرانیه تهران فعالیت می کنیم.

سوپر مارکت در زعفرانیه